Katarzyna Sieczka


Wiadomo, że budowa i wykończenie domu to sprawa niełatwa. Każdy etap przynosi jakieś niezaplanowane niespodzianki....W naszym przypadku też tak było. Na szczęście nie w tak ważnej kwestii jak podłogi. Po długich poszukiwaniach koncepcji i odpowiednich materiałów zdecydowaliśmy się kupić deski olejowane z Hajnówki i powierzyć prace montażowe Państwa Firmie Drewcolor. To był bardzo dobry wybór. Parkiet jest taki jak sobie wymarzyłam. Ekipa montażowa jak żadna inna, sprawna i perfekcyjna. Schody były wyzwaniem, zaplanowaliśmy szklaną barierkę z drewnianą poręczą - wszystko udało się idealnie dopasować, także pięknie zgrać kolor schodów z podłogą, co budziło moje największe obawy. Przez cały okres budowy domu nie korzystałam z solidniejszej ekipy. :) Dziękuję.

Magdalena i Rafał Kirzyńscy


Na podłogi z Drewcolor zdecydowaliśmy się z Żoną po szczegółowym zbadaniu właściwie całego warszawskiego rynku. Do tego wyboru przekonało nas zarówno najlepsza relacja jakość/cena, piękny wygląd i jakość podłogi oraz stała, bliska współpraca ze strony Pani Ewy, prowadzącej tę firmę. Ponieważ byliśmy laikami w tej dziedzinie (a świat podłóg okazał się o wiele bardziej skomplikowany, niż myśleliśmy), fachowa pomoc i doradztwo Pani Ewy na każdym etapie projektu oraz polecona przez Nią ekipa, umożliwiły nam sprawne i kompletne położenie podłogi i listew przypodłogowych, i to wszystko w najlepszej cenie w Warszawie. Znakomita firma, obsługa i ogromna przyjemność posiadania pięknej, doskonale wyglądającej podłogi. Polecamy każdemu!


Chciałem bardzo podziękować za fachową obsługę i profesjonalne podejście do nas jako Klienta. Współpraca z Państwem była idealna pod każdym względem zaczynając od wyceny, po zamówienie i realizację. Dziękuję że wszystko odbyło się na czas oraz że wszystko było wręcz idealnie zaplanowane logistycznie. Jeżeli chodzi o jakość montażu, to wiele osób odwiedzających nasze mieszkanie są pod ogromnym wrażeniem dbałości o detale, w szczególności w miejscach, gdzie parkiet łączy się ze spiekiem kwarcowym gdzie wszystko jest idealnie połączone. Było to dla nas priorytetem, aby uzyskać taki efekt, nie korzystając z listew dylatacyjnych czy korku, który jest formą dylatacji. W załączeniu dodaję kilka zdjęć już po umeblowaniu mieszkania.   Dziękujemy i polecamy gorąco Pani usługi u wszystkich naszych znajomych.