PARKIET HAJNÓWKAW naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment lakierowanych i olejowanych desek podłogowych marki „Parkiet Hajnówka”, które produkowane są z rodzimych gatunków drewna: dębu i jesionu. Podłogi sygnowane marką „Parkiet Hajnówka” są całkowicie naturalne, niealergizujące, o bardzo dobrej izolacji akustycznej i termicznej. Charakteryzują się niepowtarzalną strukturą drewna, nadającą oryginalny styl i charakter każdemu wnętrzu.

Hajnowka_parkiet-galeria (4)

Parkiety Hajnówka


Nic tak nie poprawia wyglądu pomieszczenia i domu lub mieszkania w ogóle, jak podłoga. Pomalowane ściany, meble, to wszystko może być na nic, jeżeli nie dopełni się ich dobrym w postaci podłogi. Nie wszystko będzie wyglądało korzystnie na wykładzinie, a panele mogą nie spełnić oczekiwań albo okazać się mniej trwałe. Żeby uniknąć skrzywienia po zobaczeniu własnej podłogi najlepiej zainteresować się parkietem Hajnówka.
Parkiet Hajnkówka – dla wnętrza ze smakiem


Marka Parkietów Hajnówka jest gwarancją dobrego wystroju wnętrza, sprawdzonym przez wielu zadowolonych klientów. Zadowolenie wynika nie tylko z wyglądu parkietu, ale przede wszystkim z jego jakości.

Pod hasłem: Parkiety Hajnówka Warszawa są wysokiej jakości deski podłogowe. Są one wykonane z wytrzymałego drewna dębu lub jesionu. To zapewnia im długą trwałość, zwłaszcza jeżeli pielęgnuje się je odpowiednio i pamięta o konserwacji parkietu. Drewno dostępne jest w kilku wersjach kolorystycznych. Astral R to zimny szaro-brąz, który będzie doskonale pasował do wnętrz nowoczesnych, z prostymi, industrialnymi meblami. Marron, Traditional, Dunkelbraun różnią się odcieniem brązu, jednak każdy z nich jest ciepły, co powoduje że w pomieszczeniu od razu robi się przytulniej.Jak dobierać Parkiety Hajnówka do wnętrz?


Nie można zapominać, że dobra podłoga jest tak samo istotna, jak oświetlenie i także wpływa na nastrój pomieszczenia. Z tego powodu, jeżeli nie ma się bardzo dużego pokoju lepiej nie przesadzać z ciemnym odcieniem, który zaciemniłby pokój i zaburzył możliwość odpoczynku w nim. Kolejną zaletą proponowanych desek marki Parkiet Hajnówka jest ich antyalergiczność. Niewiele firm o tym pamięta, podczas gdy alergie są niezwykle rozpowszechnione we współczesnym świecie. Deski parkietu nie powodują żadnego dyskomfortu dzięki całkowitej naturalności. Dodatkowymi zaletami jest zapewnianie przez nie dobrej izolacji akustycznej oraz termicznej. Jest to ważne przede wszystkim w mieszkaniach w bloku, gdzie zawsze jest się narażonym na dźwięki pochodzące od sąsiadów. Do jego dodatkowych dekoracyjnych zalet należy również ciekawa, oryginalna struktura drewna.


Zalety montażu Parkietu Hajnówka


Parkiet Hajnówka jest najlepszym, co oferujemy klientom. To powoduje, że parkiet jest oryginalny i wyróżnia się na tle innych podłóg. Panele, nawet najlepsze nie posiadają tak wyrazistej drewnianej struktury, dlatego jeżeli zależy Ci na naturalności zapoznaj się z naszą ofertą. Nie musisz decydować się od razu, rozejrzyj się, zapytaj, chętnie udzielimy odpowiedzi i rozwiejemy wszystkie wątpliwości. Nasza oferta jest dopasowywana indywidualnie. Podchodzimy do klientów ze zrozumieniem ich osobistych potrzeb, które mogą się od siebie różnić w zależności od gustu oraz od metrażu, który jest do zagospodarowania. Proponujemy profesjonalny montaż, ze sprawdzeniem parametrów szlichty i przeszlifowaniu podłoża oraz przyklejenie desek z selekcją. Jeżeli zdecydujesz się na nasze parkiety Hajnówka możesz spodziewać się korzystnej ceny nie tylko za deski, ale także za montaż. Nie zostawiamy klientów sam na sam z drewnem, lecz proponujemy profesjonalny montaż oraz usługi konserwacyjne.

Hajnowka_parkiet-galeria (1)

Hajnowka_parkiet-galeria (9)
Hajnowka_parkiet-galeria (16)

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat oferty Drewcolor, zachęcamy do wypełnienia formularza.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zapytania, zgłoszenia, zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest firma Drewcolor z siedzibą w Warszawie.